KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15554198
nr 1555 4198
Roland von Rainals
(f. 1927), Sverige
Oljemålningar, 4 st, Roland von Rainals (f. 1927), Kustlandskap. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 44-37 - 65-56 cm
Roland von Rainals, svensk målare född i Uddevalla 1927.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:06:00
12/8 16:07:22
Roland von Rainals
Läs mer om Roland von Rainals